Prof. Dr. Tamer DAMCI Zonguldak’a Koşuyor

0
1602

“Koşuyorum Öyleyse Varım” Zonguldak’ta

Zonguldaklı bilim insanı Prof. Dr. Tamer DAMCI “Bir Yol Var” adlı kitabından sonra şimdi ikinci kitabı “Koşuyorum Öyleyse Varım” için Zonguldaklı kitapseverlerle buluşacak.

Zonguldak Kültür ve Eğitim Vakfı-ZOKEV ile Zonguldak Tenis Deniz İhtisas Kulübü’nün davetlisi olarak kentimize konuk olacak Prof. Dr. Tamer DAMCI, 9 Haziran 2018 Cumartesi günü Tenis deniz İhtisas Kulübünde (Fener) kitaplarını imzalayacak.

Prof. Dr. Taner Damcı, Türk Obezite Vakfı başkanı, aynı zamanda diyabet ve şişmanlıkla ilgili çok sayıda yerli ve uluslararası kuruluşun üyesi. Dünyanın değişik bölgelerinde ve çöllerde ultra maraton yarışlarına katılıyor. Yaratıcısı olduğu sistemiyle, sağlıklı yaşamak isteyen insanların yaşam biçimlerini mindfulness ile kalıcı olarak değiştirmelerini sağlıyor. Damcı, Türkiye’nin ilk çöl ultra maratoncusu ve Likya Yolu Ultra Maratonu ve Runfire Cappadocia yarış direktörüdür. Yazarın Bir Yol Var – Mindfulness ile Yaşam Biçimini Değiştirmek kitabı da Doğan Novus tarafından yayımlanmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here