Çocuklar Kitap Okuyor: NUTUK

0
587

Üyemiz Gülhan ÇETİN’in düzenleyip sunumunu gerçekleştirdiği Çocuklar Kitap Okuyor etkinliğinin yeni kitabı Atatürk’ün Nutuk kitabı oldu.

Atatürk Kültür Merkezi Brifing Salonunda 17 Kasım 2018 Cuma günü gerçekleştirilen ve Turgut Kaçmaz’ın konuk olarak katıldığı etkinlikte veliler ve çocuklar hem marşlar söylediler hem de çocukların okuduğu bölümlerde alkışlarla etkinliğe renk kattılar.

ZOKEV yönetim Kurulu Başkanı Zafer KALAFAT ve Mütevelli Heyet Başkanı Kürşat COŞGUN’un da yer aldığı etkinlikte konuşan Zafer KALAFAT, çocuklara yönelik bu tür etkinlikler için ZOKEV bütçesinde fon oluşturulduğunu ve özellikle ZOKEV yayınlarından oluşan bağış gelirlerinin gençlik ve çocuk projeleri ile okullara yönelik ayni yardımlara yönlendirildiğini açıkladı. Bu etkinliklerin devamı yanında gençlere yönelik çabaların geliştirilmesinde de katkı beklediklerini belirten KALAFAT, üyelerimiz ve Zonguldaklıların çocuklar için bağış yapabileceklerini, projeleri varsa bunun için Vakfımızdan destek isteyebileceklerini de sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here