Karanlığın boğulduğu sulardayız

0
626

Karanlığın boğulduğu sularda yoğun emek ve özveriyle bir dergi doğuyor. Sanat ve edebiyat sahasında olmanın heyecanıyla ilmek ilmek örülmüş bir dergi. Üstelik bir ZOKEV yayını: altıyedi.
Gönül rahatlığıyla alıp okuyabilir, eşinize dostunuza önerebilirsiniz.
İtinayla, sabırla ZOKEV’in kadim birikimlerini kentin dışına çıkaracak altıyedi dergisinin ilk sayısının dosya konusu”yabancılaşma” olarak belirlendi.
Afşar Timuçin, Ahmet Özer, Alper Hasanoğlu, Can Gürses, İbrahim Karaca, Metin Üstündağ, Cemil Cahit Yavuz gibi isimlerle birlikte yol alan altıyedi dergisinin diğer yol arkadaşları ise şöyle: Mine Yörük, Alaaddin Kara, Kürşat Coşgun, Cüneyt Karakuş, Arzu Demir, Haluk Erdem, Aytekin Aygün, Nurçay Türkoğlu, Yıldız Uslu Koç, Lal Laleş, Nilüfer Benal, Özge Doğar, Yiğit Kerim Arslan, Özlem Yücesan, Ayça Şebnem, Ekrem Murat Zaman ve Üzeyir Karahasanoğlu.
Yayın kurulu Kürşat Coşgun, Aykut Kırbıyık, Ece Bakioğlu, Ahmet Öztürk, Mine Yörük ve Üzeyir Karahasanoğlu’ndan oluşan derginin ikinci sayısının dosya konusu”göç” olarak belirlendi. Dosya içi veya dosya dışı eser göndermek isteyen sanatsever dostlar altiyedidergi@gmail.com adresinden dergimizle iletişim kurabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here